Defender není jen auto. Veze čistotu, pořádek a zdraví

defender samočisticí rotační separátor vodní vysavač Hyla

Polétavý prach, který se nám při dýchání dostává hluboko do plic a těla, to je problém nejen v době koronaviru. Přesně to řeší převratná technická novinka s fantastickou účinností ve vodním vysavači a čističce vzduchu Hyla.

Štít defender vodní vysavač hyla

Proč se jmenuje DEFENDER?

Protože brání vdechování polétavého prachu tím, že ho ze vzduchu odstraní. Nezáleží na jeho složení. Jestli to jsou spaliny z aut, kouř z cigaret nebo kamen, viry, bakterie či spory plísní. Poradí si i s mikroplasty a zbytky čisticích prostředků ve vzduchu. Je to obránce.

Co je polétavý prach nebo aerosol

Ve plicních sklípcích se dráždivé látky a alergeny vstřebávají do krve
Ve plicních sklípcích se dráždivé látky a alergeny vstřebávají do krve

Jsou to velmi malé částice prachu prachu velikosti na úrovni virůPM10 až PM0.1. Při dýchání se díky své velikosti dostávají rovnou do plic. Tam se vstřebávají do krve a šíří se do těla, kde se ukládají v různých orgánech a tkáních.

Pokud vdechujete delší dobu mikročástice ze spalin nebo mikroplastů, ukládají se nám v těle.

Tělo s nimi bojuje jako s infekcí, tedy vyvolává různé místní záněty. Jenže to na částečky prachu nefunguje a my se cítíme stále unavení a nemocní. Imunitní systém je postavený na boj s infekcí, ne s polétavým prachem.

Rotační separátor DEFENDER vás brání stále stejně dobře.

rotující separátor DEFENDER vodní vysavač hyla

Patentovaný separátorv Hyle EST se točí rychlostí až 30.000 otáček za minutu.

Protože prach odráží – nechytá ho do sebe jako filtr – pracuje stále stejně dobře. Když je Hyla nová, po 5 letech, po 10 letech, po 20 letech.Při každém zapnutí Hyly máte jistotu, že bude fungovat tak jak chcete. Otestováno SIMA

Defender má ale ještě jeden trumf v rukávu. DEFLECTION SHIELD technologii.

Deflection shield je jako tornádo mikrokapek

Speciálně tvarované lopatky separátoru rozsekají kapky vody rychlostí 280 kilometrů za hodinu na mikrokapičky.

Tyto velmi malé a velmi rychle se pohybující mikrokapky vody tvoří vír kolem separátoru. Zachytí mikročástice i viry dřív, než se dostanou k separátoru. Vytvářejí štít ještě před rotujícím separátorem a násobně zvyšují jeho účinnost.

Když používáte k úklidu Hylu, používáte tři unikátní technologie:

Separátor Hyla defender
  1. Na záchyt velkého prachu a chlupů zvířat gejzírovou technologii. Proud vzduchu s prachem prochází ode dna nádoby hluboko pod hladinou vody roztočený jako gejzír k separátoru.
  2. Mikročástice a nanočástic dočistí tornádo mikropapek – deflection shield
  3. Magnetický motors více než 20-letou životností, který dává separátoru DEFENDER správné otáčky. 30 000 otáček za minutu.

Proto budete mít po několika týdnech uklízení s Hylou doma až o 80 % prachu méně.