HYLA – Nejinovativnější značka roku 2017

Ocenění nejinovativnější značka roku 2017 pro Hylu

Nejinovativnější značka roku 2017 prestižní organizace PlusXaward

V srpnu letošního roku dosáhla Hyla jedinečného ocenění za celou řadu inovací, které přinesl špičkový výrobek HYLA EST. Jako první a jediný výrobce přístrojů do domácnosti má titul Nejinovativnější značka roku 2017 prestižní organizace PlusXaward. Co z toho budete mít ?

1. Při používání Hyly EST šetříte peníze za elektrický proud.

Vodní vysavač se separátorem Hyla s klepačem Ventus nejlepší podle hodnocení Plusxaward

Bezuhlíkový magnetický motor má mnohem vyšší účinnost a životnost než všechny ostatní typy motorů.

Proto spotřebujete v režimu vysávání pouze 730 Watů a režimu čištění vzduchu dokonce jen 200 Watů. Za dobu běžné životnosti kolem 20 let tak ušetříte pěkný balík za elektřinu.

2. Promyšlený design, který zjednodušuje ovládání Hyly

na nalití vody a vylití špíny. Vše ostatní si Hyla nastavuje a hlídá sama, aby jste vždy dosáhly maximálního výsledku s minimem úsilí. Při tom je prostě krásná. Ještě jsem nezažil tak úžasné reakce při prvním zahlédnutí Hyly – to jsou lásky na první pohled.

3. Uspoříte časkterý potřebujete na úklid domova.

Hyla jako taková je hlavně nesmírně účinná pračka vzduchu a tak sníží množství jemného prachu v bytě za 6 týdnů až o 80 %. Když není prach ve vzduchu, nemusíte ho uklízet. Když prach nedýcháte, cítíte se zdravější. Tak je to jednoduché.

V současné době se ještě dá omezené množství přístrojů HYLA EST pořídit za zaváděcí cenu. Objednejte si seznámeni s Hylou stisknutím tlačítka a při osobní návštěvě se dozvíte víc. Neváhejte!