Neodtéká vám vana ? Možná máte odpad plný chlupů. Jak vyčistit totálně ucpaný odpad

Opice se koupe ve vodě a pouští chlupy

Zdá se to být vyloženě pánský problém. Jak je doma krásná hříva, je jasné jedno. Ať jsou to blondýnky, brunetky, černovlásky nebo zrzky, bude ucpaný odtok z vany. Případně tedy sprchového koutu.

Slova: “Miláčku, podíval by ses na to ?” znamenají tohle:” I když si voda dokáže prohlodat cestu sebe pevnějším kamenem, vytvoří hluboká údolí a změní celou krajinu, bez vaší práce ten odpad prostě nepoteče

Jak na takový ucpaný odpad ?

ucpaný odpad vlasy a mastným humusem

Záleží na tom, jak je ucpávka daleko. Pokud je jen chomáč vlasů v mřížce odtoku, stačí nějaké dloubátko, nůžky na nehty nebo háček.

Problém je v tom, že dloubat ven směs mýdla, chlupů, vlasů a nějaké mastnoty je pěkná nechuťárna.

Někdo řeší ucpání odpadu hydroxidem draselným nebo nějakou kyselinou nalitou přímo do odpadu, ale to má výrazná zdravotní rizika.

Nejen že můžete rozpustit součásti odtoku, poleptat obklady a narušit trubky. Hydroxid nebo kyselina může vystříknout do obličeje. Pokud je ucpaná trubka někde dál, leptavá směs po smíchání s vodou stříká hodně vysoko. A proto pozor!

Geniální vychytávka je použít vodní vysavač

  1. Práce jde rychle
  2. Nemusíte se v obsahu odpadu šťourat rukama
  3. Vypadáte profesionálně
  4. Můžete drahé polovičce ukázat výsledek své práce

Co potřebujete :

Stačí gumová manžeta prodávaná jako čistič odpadů a vodní vysavač s velkou nádobou. Ideální je Hyla. Pak už jen zašpuntujete a ucpete všechny odpady a přepadové otvory v blízkosti, pustíte horkou vodu a vysáváte.

Střídejte sání s foukáním, dokud voda naprosto volně neodtéká, pokud to váš vodní vysavač umožňuje.

Podrobný postup na čištění ucpaného odtoku z kuchyňského dřezu nebo čištění odpadních trubek ve zdi najdete na stránce Hyly zde.

Opice se koupe ve vodě a pouští chlupy

Nenechte se odradit prvním neúspěchem. Šťourejte, dloubejte, vysávejte ! Když už nemůžete, dejte si kafe, ale nevzdávejte to.

Krásné vlasy našich žen za to stojí !