Psí salon Eliška. Po návštěvě chci být psem

Majitelka Salonu Eliška Eliška Sovová s chlupatým psem

Elišku Sovovou, majitelkou psího salonu, jsem poznal přes francouzské šampony pro psy Foolee Beauty. Pro své chlupaté zákazníky, mezi které budete chtít v Horšovském Týně patřit taky, chce to nejlepší.

Už při procházení webových stránek Psího salonu Eliška jsem si říkal. Wellnes pro psy, to jako fakt? Ozonoterapie, aromaterapie, relaxační masáže, to jsem v nabídce lázeňského centra po covidu?

Pohoda wellnesu pomáhá všem být v klidu. Pes pak dělá co potřebujete

teepee a domeček pro psa s polštáři a hračkami Salon Eliška Horšovský Týn

Pohodová a klidná atmosféra má svůj hluboký význam.

S klidným psem uděláte mnohem víc práce. Už při příchodu se paní Sovová vyptá na povahu pejska, jak reaguje a má pro ně připravený zdravý psí Snack bar. Psiska si mohou celý salon prošmejdit a očuchat. Mají zde i odpočinkovou zónu s domečkem, spoustu hraček a polštářů.

Protože majitel je polovina psa, dostane také nabídnutou kávu nebo čaj a něco dobrého z pekárny. Už jsem se u jiných zákazníků setkal s tím, že pro pejska paní vyvařuje a pána odbyde suchým chlebem, ale tady se něčeho podobného bát nemusíte 😊.

Francouzský buldoček, stafordšířský terier, yorkshire nebo border kolie

Čivava při koupání

Je jedno, jaké máte doma plemeno, správnou péči v Salonu Eliška dostanou všichni.

Koupání, frotýrování, stříhání, masáže, péče o zuby – všechno se děje formou hry.

Psi se pak rádi do salonu vracejí a to přece jde, ne? Mít krásného, zdravého a spokojeného kamaráda. Tenhle rok nám dělali za covidu společnost, tak je jen správné, když dostanou odměnu.

Šampony Foolee beauty

Podle typu pokožky a srsti vybere Eliška Sovová ten nejlepší šampon pro vašeho pejska. Používá 3 různé druhy šamponů na profi úpravu. Jak mě napsala:

Foole šampon mě překvapil svým složením, svoji vůní a lehkou manipulaci. Bohatou pěnou při mytí, příjemná vůně je cítit při i foukání.

Soubor šamponů na psy Foolee beauty
Šampony Foolee beauty pořídíte na obchod.cistapohoda.cz

Rekondiční masáže a balanční cvičení

Border kolie na balanční podložce Salon Eliška

Pes po úrazu nebo nemoci potřebuje rozcvičit stejně jako lidé.

A když porovnávám obrázek cvičících upocených lidí bojujících o rovnováhu s obrázkem pejska elegantně balancujícího na na balanční podložce – no podívejte se sami.

I když. Kdyby lidi měli trpělivé a jednoduché vedení jako psi u paní Sovové, třeba by to dali taky.

Do Salonu Eliška jeďte do Horšovského Týna

Je dobré se předem objednat – dobrá služba se chválí sama a diář je poměrně plný. Adresa: Karla Čapka 217, 34601 Horšovský Týn – Malé Předměstí, Česko. Další informace najdete nawebu Psí salon Eliška

Ve všední dny od 8:30 do 17:00, v sobotu dle objednání natelefonu 731506758.

Mapa jak se dostat do Psího salonu Eliška Horšovský Týn