Buďte v pohodě bez hormonální antikoncepce

Adéla NoAváková autorka knihy Život bez hormonální antikoncepce

Proč mluvit o hormonální antikoncepci

Uživatelé zdravotního systému s rosničkou jsou nesmírně zajímavá komunita. Jsou přemýšliví, mají vztah k sobě i přírodě a dost často jsou špičky ve svých oborech. A většinou jsou to ženy. Takže když jsem se před časem setkal sAdélou Kazdovou (Novákovou), která aktivně bojuje za ozdravení krajiny ženského těla od hormonální antikoncepce, hned jsem si na ně vzpomněl.

Informace především

Při posezení v domácnostech si vyslechneme mnohokrát různé životní peripetie našich zákaznic. Většinou se týkají zdraví nebo dětí.

Kniha Život bez hormonální antikoncepce
  • Jak uklízet, aby byla zdravá maminka i miminko.
  • Jestli to, co lítá ve vzduchu, může za to, že pořád není na cestě.
  • Jak je možné, že všechno dělám správně a necítím se dobře.

Podívejte se na stránky http://zivotbezhormonalniantikoncepce.cz a možná najdete odpovědi na své otázky. Adéla je krásně rozebírá a radí z vlastní zkušenosti a zkušeností mnoha dalších žen.

William Golding napsal:

„Myslím, že ženy jsou bláznivé, když se snaží vyrovnat mužům. Jsou mnohem lepší a vždycky byly. Cokoliv ženě dáš, vždycky to udělá lepším. Dáš-li jí spermii, ona ti dá dítě. Dáš-li jí dům, dá ti domov. Dáš-li jí potraviny, udělá ti jídlo. Dáš-li jí úsměv, dá ti své srdce. Cokoliv jí dáš, to znásobí a rozšíří. Takže pokud se k ní chováš jako vůl, buď připraven, že dostaneš kopu hnoje.“

Takže aby byl svět kolem nás i v nás čistší a krásnější. Pokud se chcete na něco Adély zeptat, nebo stáhnout její knížku, určitě to udělejte.

Zaujal vás tento článek ? Tak mu dejte Like nebo ho sdílejte se svými přáteli.