Nové dezinfekce jsou právě naskladněny v  obchodě Čistá pohoda . Neváhejte s objednávkou !

Jak dostanete skvrny z koberců

Pěna po čištění skvrn na koberci v Hyle

Nejlepší a nejlevnější je odstraňovat skvrny a znečištění hned, jak se objeví. S Hylou k tomu většinou nepotřebujete žádnou chemii, stačí horká voda a mýdlo. Vysavač HYLA velmi dobře odsává vodu, a tak stačí vzniklý flek namočit, „naředit „ a opakovaně vysát.

Pokud je od kávy nebo vína, tak po prvotním odsátí použijeme ještě mýdlo. Ideální je jádrové s jelenem, kterým skvrnu namydlíme a opět opakovaně namočíme a odsáváme. To samé platí pro rozlitou polévku, upadlý kus pečeně a pod.

Fleky nedrhněte silou, mohli by jste si prošoupat do koberce díru! Nejlépe vám to půjde s multifunkčním nástavcem. Ten je v základním příslušenství každé Hyly. Koberec zůstane stejnobarevný a je prakticky ihned suchý nebo lehce zavlhlý. Pokud by jste ho chtěli dosušit, stačí připojit hadici k HYLE na výfuk, nepoužívejte fén (mohlo by dojít ke spálení koberce).

Pro staré skvrny nebo fleky neznámého původu platí podobná opatrnost. Po použití silného saponátu by mohlo dojít k zaprání látky, která skvrnu vytvořila, do vlákna koberce a její odstranění by se ztížilo, ne-li znemožnilo. Můžete postupovat podle tzv. flekové lékárny.

Uvidíte, jak rychle budou fleky mizet -stiskněte tlačítko