Prostě to zregulujeme. Bruselské předpisy jdou na hranici zákonů fyziky

Detail nejlepšího vodního vysavače Hyla EST

Je to jen další marketinkový trik výrobců vysavačů ? Vždyť Hyla splňuje požadovaný příkon 850 watů už od roku 1990. Navíc vysavače mají podle EU také vysávat a nesmí řvát víc než 80 decibelů.

Proto podle Radka Hacaperky, šéfa Sdružení evropských výrobců domácích spotřebičů, citovaného zčlánku na Idnes . „jde legislativa na hranu fyzikálních zákonů „

Hyla za hranou fyzikálních zákonů? To snad ne

Úsporný motor

Motor v posledním modelu HYLA EST je bezuhlíkový – magnetický. To znamená, že má nižší odpor, nižší ztráty, vyšší výkon a příkon maximálně 730 Watů. To vše při sacím výkonu 2,5 m³ za minutu.

V režimu čištění vzduchu, kdy není potřeba překonávat odpor hadic, je to dokonce pouhých 250 Watů při stejném průtoku vzduchu. A životnost ? Dvojnásobná ! Pro vás jen to nejlepší.

Špičková likvidace prachu

Separace nečistot je další část skládačky. Pokud nemáte ve vysavači žádné filtry, které se ucpávají a zamezují proudění vzduchu, tak budete uklízet pořád stejně dobře.

Ať už bude Hyla nová, za 5 let, za 10 let. Nejstarší funkční Hyly v České republice mají přes 25 let. Pracují už pro druhou nebo třetí generaci majitelů ke jejich největší spokojenosti. Řešení srotačním samočisticím separátorem je sice o chlup dražší, ale kdo má dneska na levné věci !

Odvod prachu bez odporu

Hadice jsou uvnitř hladké. Promyšlené nástavce, které optimálně sbírají prach a nečistoty. A uklízíte vždy komplexně, protože hlavní funkcí Hyly je odstranit prach ze vzduchu. Nemáte prach ve vzduchu, nemáte ho ani na podlaze, na poličkách, květinách. Čistota bez kompromisů.

Víc než německá kvalita

Takže ne hranice fyzikálních zákonů, ale promyšlená konstrukce do posledního detailu. Proto se stala HYLA podle organizace PlusXaward jako jediná firma v oboru nejinovativnější firmou pro rok 2017. HYLA EST je držitelem ocenění Best product roku 2017. Hledáte to nejlepší pro sebe a svou rodinu ?

Líbí se vám článek ? Tak mu dejte like a sdílejte ho kamarádům.