Vyčešte lehce zapíchané jehličí a psí chlupy z koberce

vodni vysavac hyla EST s elektrokartacem Ventus
elektrický klepač a vibrační kartáč Hyla Ventus je nejlepší na shaggy koberce

Živý stromeček je nádherný, ale sem tam jehlička spadne. Čím blíže ke Třem králům tím jich přibývá a pokud je v místnosti koberec, je o zábavu postaráno.

Kdo si do bosé nohy nebo kolena zapíchl zaschlou jehličku, ví své. Když se zapíchá jehličí mezi chlupy koberce, tak čím poctivěji jezdíte hubicí vysavače ,tím jehličky v koberci lépe drží. Hledáte něco lepšího, než klečet a vytahovat pinzetou jehličku jednu po druhé?

Pomůže vibrační elektrický kartáč Ventus

Sáhne mezi chlupy a smyčky koberce a vytáhne jehličí ven

Díky velkému sacímu otvoru nehrozí ucpání a kartáč jede jako kombajn. Jehličí v sedačce ? Není problém. Všechno vysáté jehličí pak s vodou z vodního vysavače Hyla jednoduše vylijete a je uklizeno.

Stejně si poradí i s tvrdými psími chlupy

Nejeden labrador, dalmatin nebo jiné plemeno s krátkými ostrými chlupy si vyslechl nelaskavá slova., když přišel čas línání. Ještě horší jsou různí kříženci , kteří umí sypat chlupy celý rok.

Vyzkoušejte si tak jako spousta jiných milovníků zvířat kombinaci Hyly a rotačního vibračního kartáče a vaše potíže se rozplynou. S příslušnou hubicí můžete dokonce vysávat chlupy přímo ze psa.

Dlouhé jehličí z borovice ucpává vysavače

Protože borovicové jehličí je dlouhé a ostré, lehce se zapíchne do materiálu uvnitř hadice od vysavače a ucpe ji. Pokud se vám to stane, hadici vyčistíte podle návodu zde.

Naštěstí vánoční borovičky málokdy opadávají.

Co kartáč vyčeše, Hyla uklidí.

A takhle uklidíte po Silvestru 🙂

Líbí se vám tento článek ? Tak dejte like a sdílejte ho vašim přátelům na FB.