Nechat se zavřít kvůli muži, co nechce uklízet ? To se vám s Hylou nestane !

Muž k vysávání vysavačem Hyla

Malá,blonďatá 147 cm vysoká Valerie byla zatčena a na 17 hodin uvězněna, když si její 185 cm velký manžel, kulturista a bývalý vězeňský dozorce v práci postěžoval, že musí doma občas vysávat.

Jak se všechno seběhlo

Manželé se poznali v roce 2012 a vzali se o dva roky později. Michael si vždy zakládal na své postavě a stal se dokonce kulturistickým šampionem. Kromě Valerie miloval i svoje auto a jako vězeňský důstojník řád a pořádek. V roce 2017 se stal specialistou v jednom fitness centru a jako správný trenér šel svým klientům příkladem.

Doplňky stravy pro nárůst svalové hmoty bohužel začaly omezovat jejich intimní život a pevnost jeho postavy byla na překážku. Valerie jejich něžnosti dokonce popsala jako mazlení se žehlicím prknem.

Když viděla, s jakou péčí leští svoje auto, požádala ho i o občasné vyluxování a úklid doma. Měla svoje dva pejsky, takže chlupů bylo v koberci dost. A to vše měl vysávat obyčejným vysavačem, který od psích chlupů samozřejmě zapáchal. Dokážete si představit jeho frustraci ?

Anglie ovšem není Česká republika. Když si v práci všimla kontrola z úřadu práce jeho skleslosti a účastně se vyptala na důvod frustrace, získali úředníci dojem, že musí být týraný jako pes.

Pro Valerii si přijely dva antony plné policistů, musela odevzdat klíče od domu a byla uvězněna na 17 hodin. Což, jak později uvedla, definitivně zničilo její lásku k jejímu dnes už bývalému manželovi.

Chcete aby vám manžel pomáhal ?

Stačí málo:

Muž drží vysavač hyla
  • Chlapi potřebují pořádný vercajk. Když si sami prom sebe vybírají sekačku nebo aku šroubovák, také berou to nejlepší.
  • U práce musí dobře vypadat. Ke kulturistovi s jeho svalnatým tělem jde Hyla báječně. Přední maska je vypadá jako Audi a síla je znát na první pohled.
  • Musí být úspěšní. Přes 80 % mužů doma sHylou uklízí, protože vidí výsledek. Nádoba plná špinavé vody, to je ten mamut, kterého po půl hodince úklidu ulovili. A nic z toho se doma už neobjeví – vše čistě vylijete a špína je pryč.

Takže už žádné, ani domnělé, domácí násilí jako v případě Michaela a Valerie. Chcete mít doma pořádek a spokojené manželství ? Hyla vám pomůže. Vyzkoušejte si ji.