Vadí vám chlupy ze psa nebo kočky? Vyčesávejte s hřebeny Foolee na eshopu Čistá pohodary2

Vyčesávání psí srsti a chlupů

vyčesávejte a kartáčujte svoje psy odsávaným kartáčem Foolee Air a zabvíte se chlupů špíny, které pes nosí v kožichu domů

Srst domácích mazlíčků je nejenom zdrojem radosti při hlazení a mazlení, ale taky starost s péčí o ni. Nejjednodušší je pravidelné vyčesávání.

Šetrné kartáče od firmy FooLee můžete používat samostatně nebo je přes odsávací nástavec připojíte k vysavači. Co vyčešete, hned odsajete a zbavíte se tak poletujících chlupů ve vzduchu a na podlaze.

Dvouřadý vyčesávací hřeben FooLee Easee pro kočky a psy

Navykání na vyčesávání je nejlepší pozvolné

Je dobré psa na vysávání postupně navyknout. Nejdříve je nechte všechno očuchat a seznámit se s vyčesávacím nástavcem i hadicemi. Začněte vyčesávat jen holým nástavcem, pak přidáte hadici a zapnete vysavač.

vyčesávejte psa odsávaným kartáčem zbavte se chlupů všude

Ideální je Hyla , protože v sobě nemá žádné filtry. Může být ve vedlejší místnosti a zapínáte a vypínáte ji dálkovým ovládáním, které je u HYLY  EST standardem.

Časem si zvířata vysávání zamilují, protože jim proud vzduchu příjemně čechrá kožich. Pro inspiraci se podívejte  na video.

Rychlá a čistá práce

Výhodou pro vás je byt nebo dům s minimem chlupů po podlaze a vybavení. Co zbude, HYLA lehce uklidí. Benefitem je , že odsajete nejenom volné chlupy a srst, ale i nečistoty přinesené z venku, případně lezoucí cizopasníky jako klíšťata, blechy a jejich vajíčka.

Všechno to skončí ve vodě bezpečně zlikvidované. Tento postup můžete uplatnit u psů a jiných chlupatých zvířat.

Je jedno, jestli máte jezevčíka nebo retrívry, čím kratší a ostřejší chlupy, tím hůře se běžným vysavačem odstraňují.

Vodním vysavačem doma navíc  rychle a pořádně uklidíte, protože běží  jako pračka vzduchu. Tak stáhnete z bytu i jemné chloupky, které poletují vzduchem, dostávají se do skříní i do jídla.

Pokud se pejsek někde neslušně zachová, pomůžete si enzymatickým čističem. Zbytek odstraníte se základním příslušenstvím Hyly. Tento multifunkční vysavač si můžete tady vypůjčit a vyzkoušet, není nutné ho rovnou kupovat.

Líbí se vám tento článek ? Tak dejte like  a sdílejte ho vašim přátelům na FB.