Patentovaný lapač hmyzu vám ušetří tisíce

Lapání komárů, co otravují apijí krev. Jak na to

Je parné léto a všude lezou mouchy, komáři a jiný hmyz. Když chcete spát, odporně bzučí kolem a otravují vás. Když je zaplácnete, zůstane na zdi flek. Krvavý. Když je chcete jenom vyhnat, protože nesnášíte zabíjejí živáčků, tak se uženete sami. Jak z toho ven ?

Takže jak na hmyzáky ?

Chemii je lepší vynechat.

Raid nebo jiné spreje sice spolehlivě zabije všechen hmyz, ale škodí i nám. O DDT používaném našimi babičkami nemluvě. Můžete zkusit odpuzovače do zásuvky, ale nad jejich účinností a neškodností visí určité otazníky.

Jako prevence

zůstávají muškáty v oknech – jejich vůně hmyz odpuzuje. Osvědčená je také směs citrusových vůní v odpařovačích. Některé můžete použít i venku – ale opět si dávejte pozor na složení.

Pavouk se pere s mouchou
Pokaždé pavouk nevyhraje

Biologický boj

pomocí pavouků vám může ušetřit tisíce za každoroční vymalování, zůstává jen tři malinké zádrhele:

  • Ne každý je snáší
  • Jejich sítě v rozích místností působí dekorativně jen v čarodějnickém domku. Můžete je vysát, ale to bude určitě po nich.
  • Zdi a předměty pod nimi jsou samá tečka od jejich exkrementů

Řešením je patentovaný lapač hmyzu

Je to unikátní koncept pro opravdové milovníky všeho živého. Stoprocentně se zbavíte domácího hmyzu od mouchy, molů až po obřího pavouka, od mravence až velkého černého brouka. Při tom je nezabijete, tedy rozvíjíte svoji příznivou karmu. Stačí kelímek a kus kartonu :

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Univerzální jednoduché, levné, ekologické.Funguje vždy a všude – i na dovolené !

Milé dámy a pánové, to je světová senzace. Už žádný zděšený úprk, žádné zabíjení, žádné zbytečné malování. Pro ty , co se opravdu bojí, doporučuji kelímek neprůhledný. A malá specialita :

Myš chycená do sklenice


Na myši a hlodavce používejte sklenici. Kelímek by nemusel vydržet.

Lovu zdar 🙂